Samsun Haberim | Samsun Haber

Emel Kunduz bulundu mu? Müge Anlı Emel Kunduz dosyası

Müge Anlı Emel Kunduz, Anlı esrarengiz bir şekilde kaybolan Kunduz'u arıyor. Emel Kunduz kaçtı mı, kaçırıldı mı? yaşıyor mu? Detaylar haberimizde

Emel Kunduz bulundu mu? Müge Anlı Emel Kunduz dosyası
208 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Müge Anlı Emel Kunduz, Anlı esrarengiz bir şekilde kaybolan Kunduz'u arıyor. Emel Kunduz kaçtı mı, kaçırıldı mı? yaşıyor mu? Detaylar haberimizdeGünlerdir Türkiye gündemine bomba gibi oturan Emel Kunduz'un kaybolması olayı sırrını korumaya devam ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına yakınlarının başvurması üzerine arama çalışmaları hızlandırılan Emel Kunduz henüz bulunamadı. Peki Emel Kunduz öldürüldü mü? Emel Kunduz kaçırıldı mı? İşte Emel Kunduz'a ne olduğu ile ilgili tüm detaylar haberimizde.
Müge Anlı ile Tatlı Sert programını pür dikkat takip edenler Emel Kunduz bulundu mu? sorusunun cevabını merakla bekliyor. Peki Emel Kunduz nerede? 35 yaşındaki Emel Kunduz'u arama çalışmaları devam ediyor. 5 çocuğu ile İstanbul Sancaktepe'de ikamet eden Emel Kunduz'un eşinin ise Dubai'de çalıştığı öğrenildi.Emel Kunduz nasıl kayboldu?35 yaşındaki Emel Kunduz, kaybolmadan önce trafik kazası geçirip yakınları tarafından hastaneye kaldırılmış. Yapılan müdahalenin ardından doktorlar hastanede yatmasına gerek olmadığı bildirmişler. Yakınları tarafından o gün eve götürülen Emel Kunduz kendisine yöneltilen trafik kazasıyla ilgili herhangi bir açıklama yapmıyor. Olayın meydana geldiği 6 Ocak'ta yanında kalan yakınları evin tüm ışıklarını ve kapısını açık halde bulurken Emel Kunduz'u evde bulamadılar. O gece Emel Kunduz'a ne olduğu ise hala bilinmiyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında araştırılmaya devam eden Emel Kunduz dosyasında henüz ilerleme kaydedilemedi.Emel Kunduz öldürüldü mü?ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Emel Kunduz ile ilgili akla gelen bütün ihtimaller değerlendiriliyor. Emel Kunduz bulundu mu? sorusunun cevabı merak edilirken Emel Kunduz'un ufakta olsa öldürülme ihtimali dahi düşünülüyor. Ayrıca intihar ya da kaçırılma ihtimali üzerinde de duruluyor. Emel Kunduz dosyası ile ilgili ilerleyen günlerde ortaya çıkmaya devam eden bütün gelişmeleri sitemizde bulabilirsiniz.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu