Samsun Haberim | Samsun Haber

Ecrin bulundu mu? Kayıp Ecrin son gelişmeler Müge Anlı

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin'i bulmaya çalışan Müge Anlı, minik Ecrin'le ilgili her türlü detayı incelemeye devam ediyor. Kayıp Ecrin bulundu mu? Ecrin'i kim kaçırdı? Müge Anlı kayıp Ecrin bulundu mu?

Ecrin bulundu mu? Kayıp Ecrin son gelişmeler Müge Anlı
267 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin'i bulmaya çalışan Müge Anlı, minik Ecrin'le ilgili her türlü detayı incelemeye devam ediyor. Kayıp Ecrin bulundu mu? Ecrin'i kim kaçırdı? Müge Anlı kayıp Ecrin bulundu mu?

1 buçuk yaşındaki Ecrin 11 gündür kayıp

Samsun’un Vezirköprü ilçesinde 11 gün önce kaybolan 1 buçuk yaşındaki Ecrinden haber alınamıyor. Müge anlı ecrini bulabilecek mi 11 gündür atv ekranlarında aranan Ecrin nerede? 

Samsun’da herkes seferber oldu ecrini bulabilmek için, ancak 11 gündür hiçbir gelişme yaşanamadı. Stüdyoda bulunan Ecrinin annesi üvey babası ve üvey amcası verdikleri çelişkili cevaplarla dikkat çekti. Üvey amca özkan bir şeyler mi saklıyor?

Son verdiği röportajda Ecrini son gören amca Özkan, yaptığı telefon konuşmalarında tüm dikkatleri üzerine çekti. Yaptığı konuşmada ve jandarmaya sorduğu parmak izi ne kadar sürede belli olur? Boğulmuş mudur? Gibi soruları neden sorduğunun cevabını ise veremiyor.

Müge anlı canlı yayında Özkanın gerçekleri açıklaması için her şeyi yapıyor. Ecrinin artık hayatından endişe ediliyor. Ecrin Üvey amcası özkan tarafından boğularak mı öldürüldü? Bu soruların cevabını bulmak için güvenlik güçleri Ecrinin köyünde hala geniş çaplı operasyon yapıyor. Özkan dışında önceki programlarda ortaya çıkan gelişmeler ise herkesi şoke etti.

Ablasının kocasıyla zorla evlendirilmiş

Ecrinin annesinin aslında yıllar önce ablasının imam nikahlı eşi tarafından kaçırıldığı ortaya çıktı. Bununla da kalmayıp kocası tarafından para karşılığı satıldığını söyleyen anne Ecrinin başka birinden olma ihtimaline dikkat çekti. Bu gelişmeyle Ecrin intikam kurbanı mı oldu sorusu akıllara geliyor.

Müge Anlı'nın aramaya başlamasıyla Türkiye gündemine gelen Samsunlu kayıp Ecrin olayında sır perdesi aralanmıyor. Samsun'un Vezirköprü ilçesinde evinin önünde oyun oynarken kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'ı arama çalışmalarına 10'uncu günün akşamında ara verildi. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Ecrin'in babaannesi, iki kardeşin evdeki kavgasını anlattı. 

Kayıp Ecrin'in arama çalışmalarına ara verildi

Savcılığın yürüttüğü adli soruşturma kapsamında yeni bilgi ve bulguya ulaşılması halinde arama çalışmalarına devam edileceği belirtildi. Samsun Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada arama çalışmalarına ara verildiği duyuruldu. Açıklamada, "07/05/2019 Salı günü saat 21.00´da Vezirköprü Kaymakamlığınca İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü aranarak, ilçe merkezine 32 km uzaklıkta bulunan Alancık Mahallesi´nde 1,5 yaşlarında Ecrin Kurnaz isimli çocuğun kayıp olduğu bilgisi verilmiştir. Kayıp bilgisi alınır alınmaz Samsun AFAD ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından arama çalışmalarına başlanmıştır. UMKE ekiplerinin de destek verdiği arama çalışmalarında kadavra köpeği, canlı arama köpeği ve iz takip köpekleri de kullanılmıştır. Ayrıca bölgede havadan helikopterle arama çalışmaları ve Samsun Deniz Limanı Şube Müdürlüğü Sualtı Grup Amirliği´ne bağlı 5 kişilik dalgıç ekibi tarafından da olay bölgesinde kıyı arama çalışmaları yapmıştır. Vezirköprü Cumhuriyet Başsavcılığı tarafında adli soruşturma devam ettirilmektedir. 16.05.2019 Perşembe günü saat 18.00 itibariyle arama çalışmalarına ara verilmiştir. Yeni bir bilgi ve bulguya ulaşıldığı takdirde arama çalışmalarına devam edilecektir" denildi.

Bu arada Ecrin'in kaçırılmış olma ihtimali üzerine soruşturma çok yönlü genişletildi. Jandarma ve polis ekipleri soruşturmada aile içi bazı ilişkileri mercek altına aldı. İlk eşini kaybeden, 7 ay önce de Deniz Kurnaz ile evlenen ve bu evlilikten 6 aylık hamile olan Sevcan Kurnaz'ın 16 yaşındayken kaçarak kendisinden 20 yaş büyük ilk eşi ile evlendiği ortaya çıktı. Sevcan Kurnaz'ın ilk eşi, Ecrin 4 aylıkken kalp krizinden hayatını kaybederken Sevcan Kurnaz'ın daha sonra ölen eşinin kız kardeşinin oğlu olan Deniz Kurnaz ile evlendiği öğrenildi. Tüm bu ayrıntılar üzerinden yürütülen soruşturmada aile üyelerinin cep telefon kayıtlarının geriye dönük incelemeleri sürüyor.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu