Samsun Haberim | Samsun Haber

Çok Aramızda’da bu kez Demet Akbağ Sermiyan Midyat’a şakalandı

Demet Akbağ'ın sunduğu Show TV'nin sevilen programı Çok Aramızda'da sunucu Demet Akbağ, kendi programında şakalandı.

Çok Aramızda’da bu kez Demet Akbağ Sermiyan Midyat’a şakalandı
160 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Demet Akbağ'ın sunduğu Show TV'nin sevilen programı Çok Aramızda'da sunucu Demet Akbağ, kendi programında Sermiyan Midyat'a şakalandı. Demet Akbağ'a yapılan şaka haberimizdeDemet Akbağ şakalandıShow Tv ekranlarında yayınlanan ve her pazar seyircisiyle buluşan “Çok Aramızda”da bu hafta bir ilk yaşandı ve programın sunucusu Demet Akbağ şakalandı.Yakın dostu Sermiyan Midyat tarafından şakalanam Demet Akbağ zor anlar yaşadı.Midyat'ın başına gelenlerden kendini suçlu hisseden usta oyuncu yaşadıkları karşısında izleyicisini eğlendirirken kendi zon anlar yaşadı.Sermiyan Midyat Kimdir?1974 yılında dünyaya gelen Sermiyan Midyat Ankara Çankaya doğumludur. Tiyatro, dizi ve sinema filmlerinde rol alan oyuncu Sermiyan Midyat'ın anne ve babası kürt kökenlidir. Doğduğu yer Ankara'da 7 sene kalmış daha sonra ailesi ile birlikte İstanbul'a yerleşmiştir.
1998 yılında sınavla girdiği Nöbetçi Tiyatro'da (Ortaoyuncular) Ferhan Şensoy, Derya Baykal, Rasim Öztekin ve Tuncel Kurtiz'den tiyatro eğitimi alan Sermiyan Midyat, 1993 yılından 1996 yılına kadar Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde akademik tiyatro eğitimi gördü. 1994 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Bölümünde üç yıl okuduktan sonra, ayrılarak İşletme Fakültesi'ne geçiş yaptı. Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde oyuncu ve yönetmen yardımcısı olarak görev yaptı. Daha sonra, Haluk Bilginer ve Zuhal Olcay gibi ustalarla çalıştı.Demet Akbağ Kimdir?Ceza reisi olan dedesinin görevi nedeniyle bulundukları Denizli'de [1] 1959 yılında dünyaya geldi. Babası, gazeteci ve fotoğraf sanatçısı Oktay İybar’dır. İstanbul'a taşınmasına rağmen Denizli' deki stüdyosu Foto Oktay olarak hala devam etmektedir.[2]. Anne ve babasının 13 yaşındayken ayrılması nedeniyle 1972 yılında anne ve anneannesiyle birlikte İstanbul’a taşındı.
İstanbul Kız Lisesi’nde başladığı lise öğrenimini anne-babasının ayrılmasından sonra taşınmaları üzerine Erenköy Kız Lisesi’nde tamamladı[1]. Liseden sonra 1982’de İstanbul Belediye Konservatuvarı'na girdi; okulu dört yılda tamamladı[2]. 21 yaşında iken yaptığı ilk evliliği dört yıl sürdü[2].
Demet Akbağ’ın Bodrumlu mimar Saim Arpat’la 1986’da yaptığı ikinci evlilik de sadece 8 ay sürer.
Okulu bitirdikten sonra Gönül Ülkü-Gazanfer Özcan Tiyatrosu’nda amatör olarak başladığı oyunculuğu, 80’li yıllarda Kent Oyuncuları, Hadi Çaman Yeditepe Oyuncuları, Devekuşu Kabare, Dormen Tiyatrosu ve Ortaoyuncular gibi tiyatro topluluklarında profesyonel olarak sürdürdü.
1987'de Magazin Gazetecileri Derneği tarafından “Yılın Televizyon Yıldızı

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu