Samsun Haberim | Samsun Haber

City Mall AVM için geri sayım başladı!

Ne zaman açılacağı uzun süredir merak konusu olan City Mall AVM’nin açılış günü 10 Ocak olarak duyuruldu.

City Mall AVM için geri sayım başladı!
1.366 views
07 Ocak 2020 - 9:32
Kanal Nok

Ne zaman açılacağı uzun süredir merak konusu olan City Mall AVM’nin açılış günü 10 Ocak olarak duyuruldu.

İçerisinde 100’e yakın işletmenin hizmet vereceği ve 1000 kişiye istihdam sağlayarak Samsun ekonomisine büyük katkıda bulunacak City Mall AVM 10 Ocak Cuma günü açılıyor.

Çelikpark Grup tarafından yapılan City Mall AVM asla unutulmayacak bir açılış töreni ile Samsun’a merhaba diyecek.

Açılış dolayısıyla 3 gün boyunca yapılacak etkinlikler ile City Mall AVM de eğlencenin zirvesine çıkılacak . Açılış programının ilk günü olan 10 Ocak Cuma günü saat 17: 00 ‘de Ayşe Hatun Önal konseri ile unutulmaz anlar yaşanacak.

11 Ocak Cumartesi Saat 18:00’de ise City Mall AVM ’deki tüm markaların defilesi yapılacak. Ünlü top modeller Itır Esen ve Tuğçe Dural’ın katılacağı defilede 2018-2019 best modelleri ve yerli-yabancı toplam 24 model podyumda yürüyecek.

12 Ocak Pazar günü ise Saat 18:00’de ünlü tasarımcı Erol Albayrak, düzenlenecek defile ile yeni hazırladığı koleksiyonunu Samsunlular ile buluşturacak. Defile’de Özge Ulusoy, Itır Esen ve Tuğba Dural başta olmak üzere yerli ve yabancı tam 17 farklı best model yer alacak.

Coşkulu ve eğlenceli etkinliklerle açılacak olan ve sloganını “Şehrin Buluşma Noktası’nda Buluşuyoruz“ olarak belirleyen City Mall AVM ‘tüm Samsun halkını açılışına davet ediyor.

Kaynak: Samsun Güncel Haber

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu