CHP’li Müdürden çalışana: ‘Benimle yatmazsan, çöpe sürerim’

Söz konusu şahsın tacizlerine maruz kaldığını söyleyerek Samsun Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunan mağdur belediye çalışanı, kendisine gönderilen mesajları da şikayet dosyasına ekledi. Evli olan ve çocuğu bulunan kadın ifadesinde, “Belediyede işe başladığımda temizlik personeliydim. Sonra beni söz konusu şahsın yanına görevlendirdiler. İlk bir ay sorun yoktu. Sonra bana ahlaksız bir teklif ile geldi. Sonra da beni ‘Benimle günlük apart eve geleceksin, beni tatmin edeceksin. Yoksa seni temizlik işleri müdürlüğüne gönderirim, sokak süpürürsün’ diyerek defalarca tehdit etti” sözlerine yer verdi.

 

CHP’li Belediye Başkanı Cemil Deveci yönetimindeki belediyede şikayetini ilgililere ilettiğini, bu şikayetinin ardından da söz konusu şahsın tehditlerine maruz kaldığını ifade eden mağdur kadın, “Şikayetimi belediye yöneticisi Şeref Aydın’a ilettim. Bana, ‘sen git biraz dinlen’ dedi. Sonra şahıs bana ‘Seni aparta çağırdığımı nasıl ispatlayacaksın, sana mı inanırlar bana mı? Sana kim inanır kızım, kim?’ şeklinde mesajlar attı. Bu mesajları da savcılığa sundum” dedi.

Eski CHP Atakum İlçe Başkan Yardımcısı olan ve halen CHP’li Atakum Belediyesinde Cenaze İşleri Müdürü olarak görev yapan şahısla alakalı Cumhuriyet Savcılığı soruşturma başlattı.

Bir cevap yazın