Samsun Haberim | Samsun Haber

CHP, hizmete engel olmuş!

Cumhuriyet Halk Partisi’nden Belediye Meclis Üyesi Abdurrahman Acat, partisinden istifa ettiğini duyurdu.

CHP, hizmete engel olmuş!
613 views
03 Ocak 2020 - 12:30
Kanal Nok

Cumhuriyet Halk Partisi’nden Belediye Meclis Üyesi Abdurrahman Acat, partisinden istifa ettiğini duyurdu.

Cumhuriyet Halk Partisi’nden Belediye Meclis Üyesi Abdurrahman Acat, partisinden istifa ettiğini açıklayarak, Atakum Belediye Meclis üyeliğini bundan sonraki süreçte bağımsız olarak devam ettireceğini belirtti.
İşte Abdurrahman Acat’ın basın açıklaması;

“Basın ve Samsun Kamuoyuna duyurulur;

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Atakum Belediye Meclis Üyeliğine Cumhuriyet Halk Partisi’nden seçildim.

Cumhuriyet Halk Partisi’nden Belediye Meclis Üyesi olduktan sonra beni bu göreve layık gören Atakum halkı için elimden gelen hizmetleri yapmaya çalıştım. Ancak bu noktada mensubu olduğum parti teşkilatından gerekli desteği göremediğim gibi daha önceden AK Partili olduğum yönünde medyada yer alan haberler sebebiyle yıpratıldım. Bu dönemde partimin bana sahip çıkmadığını gördüm.

Bu sebeple artık Cumhuriyet Halk Partisi bünyesinde Atakum halkına hizmet edemeyeceğimi istifa dilekçem ile birlikte CHP Atakum İlçe Başkanlığına ibraz ettim.

Bundan böyle Atakum Belediye Meclis üyeliğimi, bağımsız olarak sürdüreceğimi, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Atakum sokaklarında Atakumlu hemşehrilerimle birlikte olarak, onların sorunlarını meclise taşıyıp, tüm gayretlerimle Atakum halkına hizmet edeceğimi kamuoyuna saygıyla duyuruyorum.”

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu