Samsun Haberim | Samsun Haber

Caner Arıcı’dan takıma tepki: Adamlar yol geliyor

Samsunsporlu tecrübeli futbolcu Caner Arıcı, kendilerini tribüne çağıran taraftarların bu çağrısına kulak vermeyen takım arkadaşlarına tepki gösterdi. Bu tepki ile taraftarın kalbini kazanan futbolcunun videosu izlenme rekorları kırıyor.

Caner Arıcı’dan takıma tepki: Adamlar yol geliyor
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

İnegölspor ve Samsunspor arasından oynanan ve Samsunsporun sahadan 1-0 galip ayrıldığı maça, Caner Arıcı'nın maç sonrası tepkisi damgasını vurdu. Maçın tamamlanmasının ardından Samsunspor taraftarları tüm oyuncuları tribüne çağırdı. Bazı oyuncuların bu çağrıya kulak vermemesi ve tribün yerine soyunma odasına doğru gitmesi üzerine çileden çıkan tecrübeli oyuncu, soyunma odası koridorunun önüne gelerek, "Çağırın lan şunları" diye futbolculara bağırdı. Ardından da, "Oğlum adamlar yol geliyor" diyerek tepkisini sürdüren Caner Arıcı'nın bu tepkisi taraftarlardan büyük destek gördü.

Caner Arıcı'nın tepki anlarının videosu, Samsunsporlu sosyal medya kullanıcılarının en çok paylaştığı videolar arasında yer aldı. Samsunsporlu tecrübeli futbolcunun daha önce de çok sayıda fotoğrafı yayınlanmış, sert yüz ifadeleri nedeniyle "Kesin Samsunlu" esprilerine maruz kalmıştı.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu