Samsun Haberim | Samsun Haber

Cahit Ergül ve Zeynep Ergül gözaltına alındı! Müge Anlı Zeynep Ergül olayı nedir? 

Zeynep Ergül, Cahit Ergül olayında Müge Anlı 19 Aralık yayınında son gelişmeler yaşandı. Cahit Ergül, kayıp olarak aranan Mehmet Elbay'ın cinayet şüphelisi olarak biliniyordu. 8 aydır aranan Mehmet Elbay kim tarafından öldürüldü? Bir numaralı şüpheli Cahit Ergül'ün kız kardeşi Zeynep Ergül kızını aramak için programa katılmıştı. Zeynep Ergül ve Cahit Ergül gözaltında…Müge Anlı'daki Zeynep Ergül Cahit Ergül olayı nedir? İşte son dakika gelişmeler…

Cahit Ergül ve Zeynep Ergül gözaltına alındı! Müge Anlı Zeynep Ergül olayı nedir? 
526 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Müge Anlı Cahit Ergül Zeynep Ergül ve Mehmet Elbay konusu ile ilgili son dakika gelişmeler yaşandı. Tatlı Sert programında araştırılan Mehmet Elbay dosyasında bugün farklı gelişmeler yaşandı. Müge Anlı, bugün de tüm gözleri ekrana kilitlemeyi başardı. Müge Anlı'nın programına katılan Zeynep Ergül kızını aramak için programa başvurmuştu. Müge Anlı'da kızını arayan Zeynep Ergül'ün 8 aydır Gaziantep'te aranan Mehmet Elbay cinayetinin bir numaralı şüphelisi Cahit Ergül'ün kız kardeşi olduğu ortaya çıkmıştı.

ZEYNEP ERGÜL'ÜN ÇELİŞKİLİ İFADELERİ DİKKAT ÇEKTİ

Zeynep Ergül'ün canlı yayında ağabeyi Cahit Ergül'e suçlamalarda bulunması, ardından 'ben öyle bir şey demedim' demesi, canlı yayındaki herkesi şaşırtmıştı. Zeynep Ergül, Cahit Ergül için, çevresindeki herkese 'Mehmet Muharrem Elbay'ı ağabeyim Cahit öldürmüştür. Ölüsünü de kuyuya atıp üzerine asit döktü.' demesi üzerine, Cahit Ergül de, 'Ben şüpheli olabilirim, ama katil değilim. Zeynep bu, her şeyi söyler. Zeynep Ergül, hayatın intikamını alıyor herkesten böyle yaparak." diye cevap vermişti.

CAHİT ERGÜL: BENİM DİN ADAMLIĞIMI SORGULAMAYIN

Zeynep Ergül Cahit Ergül canlı yayında karşı karşıya… Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayına bağlanan Cahit Ergül, "Öncelikle o Rahmi Efendiye, Müge Hanım'a ve o psikolog mu neyse, beni meşhur ettiniz. Emekli olalı bir yıl oldu. 27,5 yıl görev yaptım, din görevlisi olarak emekli oldum. Benim adım Cahit Ergül bana böyle hitap edilsin. Ben emekli oldum, benim din adamlığım bitti. Arkadaşım kayboldu ya da kaybolmadı. Bu benim meselem. Ben hiç yalan söylemedim, söylemem. Bana ne sorulduysa net cevap verdim." dedi. Bahsi geçen kuyuyla ilgili açıklama yapan Cahit Ergül, "5 metrekare alanda, Mehmet Elbay'ın olduğu asitli kuyuyu gösterebilirim" demişti, ancak bugünkü programda söylediklerini inkar etti. Benim din adamlığımı karıştırmayın diyen Cahit Ergül, "Ben manevi kuvvetlerimi başka şeylerde kullanıyorum. Sizden istirhamım, benim din adamlığımı artık sorgulamayın." diye konuşmuştu.

ZEYNEP ERGÜL VE CAHİT ERGÜL GÖZALTINA ALDI

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Mehmet Muharrem Elbay cinayetiyle ilgili yayında söyledikleri sebebiyle Zeynep Ergül ve Cahit Ergül'ü gözaltına alarak emniyete götürdü. Burada Zeynep Ergül ve Cahit Ergül'ün, söylediklerinden dolayı sorguya çekildikleri öğrenildi.

MÜGE ANLI CANLI YAYINDA AÇIKLADI

Müge Anlı, Mehmet Muharrem Elbay cinayetiyle ilgili Gaziantep polisinin derin soruşturmalarına devam ettiğini ve Cahit Ergül ve kardeşi Zeynep Ergül'ü cinayet şüphelisi sıfatıyla sorguya aldıklarını belirtti. 

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu