Samsun Haberim | Samsun Haber

Cahit Ergül canlı yayında! Müge Anlı Zeynep Ergül olayı nedir? Son dakika açıklamalar…

Zeynep Ergül, Cahit Ergül Müge Anlı 16 Aralık yayınına damga vurdu! Cahit Ergül, kayıp olarak aranan Mehmet Elbay'ın cinayet şüphelisi olarak karşımıza çıktı. 8 aydır aranan Mehmet Elbay kim tarafından öldürüldü? Bir numaralı şüpheli Cahit Ergül'ün kız kardeşi Zeynep Ergül kızını aramak için programa katılmıştı. Zeynep Ergül ve Cahit Ergül canlı yayında…Müge Anlı'daki Zeynep Ergül Cahit Ergül olayı nedir? İşte son dakika gelişmeler…

Cahit Ergül canlı yayında! Müge Anlı Zeynep Ergül olayı nedir? Son dakika açıklamalar…
432 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Müge Anlı Cahit Ergül Zeynep Ergül ve Mehmet Elbay konusu ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Tatlı Sert programında araştırılan Mehmet Elbay dosyasında bugün farklı gelişmeler yaşandı. Müge Anlı, bugün de tüm gözleri ekrana kilitlemeyi başardı. Müge Anlı'nın programına katılan Zeynep Ergül kızını aramak için programa başvurmuştu. Müge Anlı'da kızını arayan Zeynep Ergül'ün 8 aydır Gaziantep'te aranan Mehmet Elbay cinayetinin bir numaralı şüphelisi Cahit Ergül'ün kız kardeşi olduğu ortaya çıkmıştı. Programda söyledikleriyle çelişen Zeynep Ergül, canlı yayında ağabeyi Cahit Ergül ile karşı karşıya geldi…

CAHİT ERGÜL: BENİM DİN ADAMLIĞIMI SORGULAMAYIN

Zeynep Ergül Cahit Ergül canlı yayında karşı karşıya… Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayına bağlanan Cahit Ergül, "Öncelikle o Rahmi Efendiye, Müge Hanım'a ve o psikolog mu neyse, beni meşhur ettiniz. Emekli olalı bir yıl oldu. 27,5 yıl görev yaptım, din görevlisi olarak emekli oldum. Benim adım Cahit Ergül bana böyle hitap edilsin. Ben emekli oldum, benim din adamlığım bitti. Arkadaşım kayboldu ya da kaybolmadı. Bu benim meselem. Ben hiç yalan söylemedim, söylemem. Bana ne sorulduysa net cevap verdim." dedi. Bahsi geçen kuyuyla ilgili açıklama yapan Cahit Ergül, "5 metrekare alanda, Mehmet Elbay'ın olduğu asitli kuyuyu gösterebilirim" demişti, ancak bugünkü programda söylediklerini inkar etti. Benim din adamlığımı karıştırmayın diyen Cahit Ergül, "Ben manevi kuvvetlerimi başka şeylerde kullanıyorum. Sizden istirhamım, benim din adamlığımı artık sorgulamayın." diye konuştu.

CAHİT ERGÜL'E MÜGE ANLI'DAN SERT CEVAP

Zeynep Ergül'ün ağabeyi Cahit Ergül'ün bundan 2 yıl önce programa katıldığında çek senet mafyalığıyla ilgili itirafta bulunduğunu dile getiren Müge Anlı, "Bundan önceki yıllarda Cahit Ergül'ün programa katılıp nasıl çek senet mafyalığı yaptığını izlemek isteyen izlesin. Madem din adamlığınızı çok önemsiyorsunuz. Neden o zaman çek senet mafyalığı yaptınız? Din adamları hitap ettileri kişileri yanlış yoldan döndürmeye çalışırlar" diye konuştu.

ZEYNEP ERGÜL'ÜN EŞİNİ BEN BIÇAKLAMADIM

Kız kardeşi Zeynep Ergül'ün bıçaklama iddiaları ile ilgili Cahit Ergül, "Kız kardeşimin sözünün arkasından gidilecek bir insan olmadığını daha önce de söylemiştim. Zeynep'in kastı insanlara. Zeynep çileli bir hayat yaşadı, o yüzden çok da onun söylediklerini önemsemiyorum. Ben ifademi Jandarmaya verdim zaten. O gün Ercan bize çaya geldi, yarım saat oturdu. Çay bittikten sonra, 9'u 10 geçe evden ayrıldı Ercan. 12-13 dakika sonra köyden telefon geldi ve Ercan'ın bıçaklandığını öyle öğrendim.Sonra köy kahvesine gittim, kalabalıktı orası. Sonra Jandarma bana soru sordu, bildiklerimi söyledim. Oradan hastaneye gittik. Hastanede Mustafa Ergül kardeşimin hanımı gördüm. Başka da kimseyi görmedim. Sonra eve geldim. Ardından Jandarma geldi, 'Bıçaklanan kişinin eşine ulaşamıyoruz dedi'" diye konuştu. Sonra Jandarmaya eşlik ettim, Zeynep Hanım'ın evine gittik. Zeynep Hanım kapıyı açtı. Sonra Jandarma ile gittiler" dedi.

ZEYNEP ERGÜL: BENİ ÖLDÜRMEYE ÇALIŞTILAR

Ağabeylerinin kendisini öldürmeye çalıştıklarını dile getiren Zeynep Ergül'ün, çocukları yuvaya teslim ederken kan davamız var dediği ortaya çıktı. Zeynep Ergül Müge Anlı'ya, "Ben kan davamız var demedim, çocuklarımın can güvenliği yok dedim" diye söyleyince Müge Anlı, "Bu kadar da olmaz. Ben bu durumda Cahit Ergül'ün yanında olmak zorundayım. Sen yalan söylüyorsun. Ağabeyim ben çizgi film izlerken beni dövmüştü o yüzden korkuyorum diyorsun. Geçmiş üstünde 40 sene." diye konuştu.

MEHMET MUHARREM ELBAY'IN KIZI CAHİT ERGÜL'E YÜKLENDİ

Mehmet Muharrem Elbay'ın kızı Büşra Elbay, Cahit Ergül'e yönelik olarak, "Senin babama verdiğin 200 bin TL'lik senet nerede Cahit amca?" diye sordu. Cahit Ergül de, "200 bin TL'lik senedin faizlerini kaldıracağım. Şuanda kaldıramıyorum farklı durumlar var. Ben Zeynep değilim. Bizim Mehmet Muharrem Elbay ile aramız bozuldu. Mustafa kardeşim bana haber gönderdi. 'Ben Muharrem abiyi gördüm, Cahit gelsin hesapları düzeltelim dedi' diye konuştu. Ben de gittim. Mehmet'e dedim ki, 'Al sana 200 bin Tl'lik senet, git tapumu ver' dedim. Mehmet de 'Tamam abi ben biraz düşüneyim' dedi. Sonra Mehmet neye karar verdin diye sordum. Tapuyu sana devretmeyeceğim dedi. Ben de o zaman sen bana 300 bin TL'lik senet vereceksin, çünkü kahvenin yeri benim dedim. Mehmet kaybolduktan 2-3 gün sonra, ben yakınlarına Mehmet'in buraya harcadığı parayı size vereceğim dedim." diye konuştu.

Müge Anlı Cahit Ergül'e yönelik olarak, "Neden kız kardeşiniz sizin onu öldüreceğinden korkuyor?' diye sordu. Cahit Ergül ise, "Normalde de herhangi bir insan beni görse, benden korkar. Ama Zeynebin benden korkması için hiçbir sebep yok. Çünkü ben kendisine bir fiske bile vurmadım." dedi.

 

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu