Samsun Haberim | Samsun Haber

Berberini aldatan Samsunlu gencin itirafı 3 Adam’ı kahkahaya boğdu

3 Adam'ın 1 Mart tarihinde yayınlanan 18. bölümünde bir itirafta bulunan Samsunlu üniversite öğrencisi stüdyoyu kırdı geçirdi.

Berberini aldatan Samsunlu gencin itirafı 3 Adam’ı kahkahaya boğdu
178 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

3 Adam'ın 1 Mart tarihinde yayınlanan 18. bölümünde bir itirafta bulunan Samsunlu üniversite öğrencisi stüdyoyu kırdı geçirdi.SAMSUN HABER – Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın sunduğu TV 8 ekranlarının beğeniyle izlenen programı 3 Adam'ın 1 Mart tarihinde yayınlanan 18. bölümünde kahkaha dolu anlar yaşandı. Haluk Levent ve Ezgi Avcı'nın konuk olduğu programda keyifli dakikalar yaşanırken, programın İtiraf Kutusu bölümünde Samsunlu üniversite öğrencisi Serhan Özbek'in itirafı stüdyodakileri kahkahaya boğdu.Berber itirafı stüdyoyu kırdı geçirdi!İstanbul Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünde okuyan Serhan Özbek'in, “10 yıllık berberim Nazif abi, itiraf ediyorum. İstanbul'a geldiğimden beri seni başka berberlerle aldatıyorum. Artık ilişkimiz burada bitti. Karagözlüm elveda” şeklinde yazdığı itirafını okuyan Eser Yenenler ve stodyodakiler gülme krizine girdi.
Samsunlu üniversitesi öğrencisi Serhan Özbek, programın sunucusu Eser Yenenler'in “Berberini aldatıyor musun İstanbul'da” sorusuna ise ” Aldatıyorum. Şöyle oluyor; ben Samsun'da yaşıyorum normalde. 3 ayda bir Samsun'a dönüyorum. Samsun'dan buraya döndüğüm gün burada saçımı kestiriyorum ki uzasın Samsun'daki berberim anlamasın” şeklinde cevapladı. İbrahim Büyükak'ın “Çok seviyosun o zaman berberini” sözlerine ise “Seviyorum tabiki, aramızda bir ilişki var” diyerek cevap verirken kahkaha dolu anlar yaşanmasına sebep oldu.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu