Samsun Haberim | Samsun Haber

Başkan Tok, Bakan Soylu’nun acısına ortak oldu

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun amcası Neşat Soylu’nun vefatı üzerine cenaze törenine katılmak için İstanbul’a hareket etti.

Başkan Tok, Bakan Soylu’nun acısına ortak oldu
159 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

SAMSUN HABER – İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun amcası Neşat Soylu’nun vefatı üzerine cenaze törenine katılmak için İstanbul’a hareket etti.
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok mesajında “İçişleri Bakanımız Süleyman Soylunun amcası Neşat Soylunun vefatı bizlerde büyük üzüntü yarattı. Merhuma Allah’tan rahmet, başta İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu olmak üzere tüm ailesine ve yakınlarına başsağlığı dilerim.' dedi.Başkan Tok cenazeye katılmak için İstanbul’a hareket ettiBöylesi acıları paylaşmanın çok önemli olduğunu belirten Başkan Tok, Neşat Soylu’nun ölüm haberini alır almaz bütün programlarını iptal ederek cenazeye katılmak için İstanbul’a hareket etti. Sadık ve Mehmet Soylu'nun babaları, 82 yaşında hayatını kaybeden Soylu'nun cenazesi Fatih Camisi'nde öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Eyüp Sultan'daki aile mezarlığına defnedildi.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu