Samsun Haberim | Samsun Haber

Başkan Taşçı OMÜ’lülerle bir araya geldi

Ondokuz Mayıs Üniversitesini bu yıl kazanan öğrencilere kayıt işlemleri boyunca yardım eden OMÜ Öğrenci Konseyi üyesi OMÜ’lülerle buluşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “OMÜ’lü öğrencilerle güçlü bir bağımız var” dedi.

Başkan Taşçı OMÜ’lülerle bir araya geldi
129 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Ondokuz Mayıs Üniversitesini bu yıl kazanan öğrencilere kayıt işlemleri boyunca yardım eden OMÜ Öğrenci Konseyi üyesi OMÜ’lülerle buluşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “OMÜ’lü öğrencilerle güçlü bir bağımız var” dedi.
Atakum Belediyesi Yalı Kafe’de gerçekleşen buluşma yemeğine Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, OMÜ Öğrenci İşleri Daire Başkan Yardımcısı Sayın Aydın Karatay, OMÜ Öğrenci Konseyi Başkanı Muhsin Oğul ve Konsey üyesi OMÜ’lü öğrenciler katıldı.Taşçı: Onlar bize ailelerinin emanetiOndokuz Mayıs Üniversitesinin Atakum ilçesi sınırlarında olduğuna dikkat çeken Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Türkiye’nin en önemli üniversitelerinden birisi olan Ondokuz Mayıs Üniversitesi, şehrimizin önemli markalarından birisidir. Böyle köklü bir üniversitenin ilçemiz sınırlarında olması bizim için de önemli bir sorumluluk. Bu anlamda üniversite-belediye işbirliğini her alanda önemsiyorum. Öğrencilerin tamamına yakınının ilçemizde okuması, ilçemizde ikamet etmesi de bizi diğer belediye veya kurumlara göre daha yakın bir ilişki içerisinde tutuyor. OMÜ’lü öğrencilerle güçlü bir bağımız var. Biz her birini kendi çocuklarımız gibi görüyoruz. Öğrenci kardeşlerimi bize ailelerinin emaneti olarak görüyorum. Bu anlamda OMÜ’yü kazanarak kayıt yaptıran kardeşlerimi tebrik ediyorum. Üniversiteyi en güzel şekilde bitirip ülkemize faydalı bireyler olarak mezun olmalarını diliyorum” şeklinde konuştu.OMÜ'lüler Başkan Taşçı'dan memnunAtakum Belediyesi ile sıkı bir işbirliği içerisinde hareket ettiklerini ifade eden OMÜ Öğrenci Konseyi Başkanı Muhsin Oğul, “Atakum Belediyesi ile her zaman iletişim halindeyiz. Fikir talep ve önerilerimizin dikkate alındığını görmek bizi mutlu ediyor. Bu anlamda istediğimiz zaman ulaşabildiğimiz, bir ağabey olarak gördüğümüz Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya teşekkürlerimi sunuyorum. Öğrenci arkadaşlarımızla bu yıl binlerce OMÜ’lü kardeşimize kayıt işlemleri sırasında yardımcı olduk. Yoğun bir kayıt dönemini daha geride bıraktık. Bu yıl okulumuzu kazanarak kayıt yaptıran öğrenci kardeşlerime üniversite hayatlarında başarılar diliyorum” diye konuştu.Karatay'dan teşekkürOMÜ Öğrenci İşleri Daire Başkan Yardımcısı Aydın Karatay da kayıt işlemleri esnasında yeni OMÜ’lülere yardım eden OMÜ Öğrenci Konseyi üyelerine ve desteklerinden dolayı Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya teşekkür etti.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu