Samsun Haberim | Samsun Haber

Atakum’un örnek projesi çığ gibi büyüyor

Atakum Belediyesinin hayırseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında kurduğu köprü olan, ‘Hayır Çarşısı’ projesi, ihtiyaç sahiplerine 4,5 yılda 1 buçuk milyon parça yardım malzemesi ulaştırdı

Atakum’un örnek projesi çığ gibi büyüyor
130 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Atakum Belediyesinin hayırseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında kurduğu köprü olan, ‘Hayır Çarşısı’ projesi, ihtiyaç sahiplerine 4,5 yılda 1 buçuk milyon parça yardım malzemesi ulaştırdı.

Atakum Belediyesinin, Atakumluların da destekleriyle sürdürdüğü Hayır Çarşısı projesi ilçe sınırlarını aştı. Başkan Taşçı, Hayır Çarşısı projesiyle bugüne kadar 8 ilçe, 3 il ve 3 ülkede yaklaşık 80 bin kişiye, 1 buçuk milyon parçaya yakın gıda ve kıyafet yardımı gerçekleştirdiklerini söyledi.

Yardımlarıyla Atakum Belediyesi Hayır Çarşısının çığ gibi büyümesini sağlayan Atakumlulara teşekkür eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum Belediyesi Hayır Çarşısı projemizle, bugüne kadar 8 ilçe, 3 il, ve 3 ülkede 65 bin kişiye toplamda 1 buçuk milyon parçaya yakın gıda ve kıyafet yardımı gerçekleştirdik. Bu önemli yardım hareketine yardımlarıyla destek veren Atakumlu hemşerilerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Vatandaşlarımızdan gelen, bebek beşiğinden oturma gruplarına, çoraptan kışlık monta, tüm kıyafet, ev eşyası ve gıda yardımları, veren elin alan eli görmediği bir sistemle ihtiyaç sahiplerine teslim ediyoruz” diye konuştu.

https://www.youtube.com/watch?v=b6bhTMxYsBI&feature=youtu.be

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu