Samsun Haberim | Samsun Haber

ATAKUMLULAR HER ŞEYİN FARKINDA

Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi Atakum Belediye Başkan Adayı Cemil Deveci'ye , Mimarsinan Mahallesi'nde sürdürdüğü esnaf ziyaretleri esnasında mahalle esnafı tarafından doğum günü sürprizi yapıldı

ATAKUMLULAR HER ŞEYİN FARKINDA
246 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi Atakum Belediye Başkan Adayı Cemil Deveci'ye , Mimarsinan Mahallesi'nde sürdürdüğü esnaf ziyaretleri esnasında mahalle esnafı tarafından doğum günü sürprizi yapıldı. Hazırlanan sürpriz karşısında mutluluğunu gizleyemeyen Deveci, ” Gerçekten içinde olduğumuz yoğun tempodan, ben bile kendi doğum günümü unutmuşum. Bu nazik jest için esnaflarımıza teşekkür ediyorum.” diye konuştu.Hazırlanan doğum günü sürprizinin ardından Deveci Mimarsinan Mahallesi'ndeki esnaf ziyaretlerini sürdürdü. Eşi Gülay Deveci, İYİ Partili yöneticiler vemeclis üyesi adaylarının eşlik ettiği ziyaretlerde, oldukça olumlu tepkiler ile karşılanan ve esnafların kandillerini kutlayan Deveci, “Atakum halkı her şeyin farkında. Ülkenin durumunu da, Samsun'un durumunu da, Atakum'da nelerin yolunda gitmediğinin de farkındalar. Destek istemek için kapısını çaldığımız her esnaf kardeşimiz, bu seçimde desteklerinin bizden yana olduğunu söylüyor. Biz bu desteğin karşılığını vereceğiz. Esnafımızın bize olan güvenini boşa çıkartmayacağız.” ifadelerinde bulundu.BORPANEL'E ZİYARET
Millet İttifakı CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Deveci, Borsan Grup bünyesindeki Borpanel'in üretim tesislerine ziyarette bulundu. Borpanel Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Ölmez ve Borpanel Fabrika Müdürü Ahmet Somun'un ofisinde bir süre sohbet ettikten sonra personel ile tesis içerisinde görüşen Deveci, çalışma alanlarında karşılaştıkları zorluklar üzerine sohbet etti. “Sektör fark etmeksizin, çalışanları güvence altına alacak ve bunun sürekliliğini takip edeceğiz” diyen Deveci, Borpanel personelinden desteklerini istedi.SAMSUN'DAKİ ORDULULAR İLE BULUŞTUEsnaf ziyareti programını tamamlamasının ardından Samsun Akkuşlular Derneği'nde Samsun'da ikamet eden Ordulular ile bir araya gelen Deveci, Dernek Başkanı Necmettin Yıldız ve yöneticilere gösterdikleri nezaket için teşekkür etti. Deveci, “Samsun ve özellikle Atakum'da yaşayan Ordulu vatandaşlarımızın sayısı oldukça yüksek. Atakum Belediyesi'nin eli Atakum'da yaşayan herkesin üzerinde olacak ve herkes kazanacak diyorsam; sizlerin de kapısını çalıp ihtiyaç ve önerilerini dinlemem gerekir. Hiçbir ayrım gözetmeden tüm dernek, vakıf ve sivil toplum kuruluşlarına ziyarete bulunuyoruz. Herkesi dinleyeceğiz. Atakum Belediyesi'ni, Atakum'da yaşayan herkesin fikirlerini dinleyerek ve göz önünde bulundurarak yöneteceğiz. Herkesi belediye yönetimine ortak edeceğim.” şeklinde konuştu.
DİSK-GENEL İŞ'TEN ANLAMLI JESTOrdulular ile olan görüşmesinin akabinde, Disk-Genel İş Sendikası Samsun Şubesi'ne ziyarette bulunan Deveci, Şube Başkanı Mutlu Karabacak ve sendika üyelerinin anlamlı doğum günü jestine esprili bir dille teşekkür etti. Kendisinin fotoğrafıyla süslenmiş doğum günü pastasını karşısında gören Deveci, “Biz yoğun seçim temposunda formumuzu korumaya çalışıyoruz, ama gittiğimiz her yerde pasta börek ikram ediliyor. Bu gidişle inşallah seçim sonuna kadar tempomuzu kaybetmeyiz.” ifadelerinde bulundu.
SKM AÇILIŞ TARİHİ MÜJDESİZiyaretlerinde Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılış tarihini açıklayan Deveci, “9 Mart Cumartesi saat 18.30'da İstanbul Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi'nin de katılımıyla Seçim Koordinasyon Merkezimizin açılışını yapacağız. Başta Atakumlular olmak üzere tüm Samsunluları SKM açılışımıza bekliyoruz.” dedi.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu