Samsun Haberim | Samsun Haber

Atakum Sahilinin vazgeçilmez adresi: Saklıbahçe Plus!

Samsun Atakum Sahilinin vazgeçilmez adresi Saklıbahçe Plus, sahildeki diğer mekanlardan farklı konsept, lezzetli menüler ve “Dört mevsim keyifle” sloganıyla dikkat çekiyor.

Atakum Sahilinin vazgeçilmez adresi: Saklıbahçe Plus!
564 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Atakum Sahilinde, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte dolu dolu vakit geçirmeniz için her şeyin düşünüldüğü Saklıbahçe Plus’ta. İster okey, isterseniz tavla ya da farklı başlıklardaki oyunlarınız için muhteşem bir konsept oluşturulmuş. Atakum sahilinin muhteşem doğasında sevdiklerinizle birlikte oyun oynarken nargilenizi de tüketebileceğiniz Saklıbahçe Plus’ta işini severek yapan kişilerden oluşan bir mutfak sizi bekliyor. Tost ve gözleme gibi atıştırmalıklar, çeşitli salatalar, birçok makarna çeşidi, et sote ve iddialı oldukları çökertme, en çok tercih edilen yiyecekler arasında. 

Genel Müdür Yasemin Muratoğlu Kınık’ın titizliği sayesinde müthiş ve güvenilir bir mekan haline gelen Saklıbahçe Plus, “Dört mevsim keyifle” sloganıyla Samsun ve çevre illerden gelen misafirlerine hizmet vermeye devam ediyor. Saklıbahçeplus, Atakum Sahilinde yanında, önünde ve arka tarafında park alanları olması nedeniyle de oldukça iyi bir lokasyona sahip. Deniz ve sahil yaklaşık yüz metre mesafenizde. İsteyen okey oynamaya, isteyen nargile bahçesine, isteyen kafesine ve elbette damağına düşkün olanlar ise mutfağına gidebilir. Ben hepsine talibim diyorsanız, tam aradığınız mekandasınız.

Çayınızı yudumlarken keyfini çıkarın.

SAKLI BAHÇE PLUS İNTERNET SAYFASI

SAKLI BAHÇE PLUS İNSTAGRAM

Adres: Güzel Yalı Mahallesi Adnan Menderes 2. Kısım Bulvarı No: 141/1 Atakum/Samsun
Telefon: +90 532 672 17 94

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu