Samsun Haberim | Samsun Haber

Ankara’da Yakakent rüzgarı!

Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla ATO Congresium’da düzenlenen “Uluslararası Yerel Yönetimlerde Kadın Şurası” konulu program'da Yakakent Belediyesinin standı büyük ilgi gördü.

Ankara’da Yakakent rüzgarı!
168 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla ATO Congresium’da düzenlenen  “Uluslararası Yerel Yönetimlerde Kadın Şurası” konulu 81 ilin stant kurduğu program'da, Yakakent Belediyesinin standı büyük ilgi gördü.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Yakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, "Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın teşrifleri ile ATO Congresium’da düzenlenen “Uluslararası Yerel Yönetimlerde Kadın Şurası” konulu programa katılım sağladık.  AK Parti Yakakent İlçe Başkanı Saliha Korkmaz ve Belediye Meclis Üyelerimiz ile birlikte katıldığımız programda ayrıca 81 İlin stant kurduğu ve içinde Yakakent’in de bulunduğu  standımızla yerimizi aldık. Bu kapsamda standımızı ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekilimiz Çiğdem Karaaslan’a, Belediye Başkanlarımıza ve tüm ziyaretçilerimize teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu