Samsun Haberim | Samsun Haber

Aleyna Tilki son durumu? Aleyna Tilki gelişmeleri

Alkollü mekanlarda sahne almasıyla gündeme gelen 16 yaşındaki genç sanatçı Aleyna Tilki, bir dönem de kendisine yönelik cinsel istismar iddiası ile gündeme gelmişti. Aleyna Tilki son günlerde notlarıyla ve fiziğindeki değişimiyle gündeme geliyor. Aynı zamanda Aleyna Tilki'nin ailesi de geçtiğimiz gün ifade vermeye çağrıldı.

Aleyna Tilki son durumu? Aleyna Tilki gelişmeleri
180 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Alkollü mekanlarda sahne almasıyla gündeme gelen 16 yaşındaki genç sanatçı Aleyna Tilki, bir dönem de kendisine yönelik cinsel istismar iddiası ile gündeme gelmişti. Aleyna Tilki son günlerde notlarıyla ve fiziğindeki değişimiyle gündeme geliyor. Aynı zamanda aleyna tilki müzikleri ailesi de geçtiğimiz gün ifade vermeye çağrıldı.Aleyna Tilki'nin ailesinin ifadesine başvurulduGeçtiğimiz gün Sabah gazetesinde yer alan bir habere göre polise Aleyna Tilki'nin ailesinin çocuklarının ihtiyaçlarını kabullenmedikleri yönünde ihbarda bulunuldu. Aleyna Tilki'nin ailesi tarafından bakıma muhtaç yaşta çalıştırılarak istismar edildiği ihbarı yapıldı. Kimliği belirsiz kişi, 16 yaşındaki Tilki'nin hem cinsel istismara maruz bırakıldığı, hem de alkol gibi zararlı maddelerin kullanıldığı ortamlarda bulundurularak kişisel gelişiminin zarar görmesine neden olunduğunu iddia etti. İhbar üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Geçtiğimiz günlerde İstanbul Adliyesi'ne gelen Aleyna Tilki ve ailesinin soruşturma kapsamında bir saat süren ifadesine başvuruldu. Ortaöğretim öğrencisi Aleyna Tilki'nin, suça sürüklenen çocuk sıfatıyla ifadesi alındı. İhbarda iddia edildiği gibi ailesinin kendisi üzerinden herhangi bir şekilde para kazanmadığını ileri süren Tilki, kendisinin hem okulu hem de sanat hayatını birlikte yürüttüğünü, konserler vererek yeteneğini ortaya koyduğunu beyan etti.
Şarkıcı Aleyna TilkiAleyna Tilki'ye cinsel istismar iddiasıŞarkıcı Fulin’in “Aranjör Emrah Karaduman beni o zaman 14 yaşında olan Aleyna Tilki ile aldattı” sözleri adliyeye taşınmıştı. Popçu Fulin, katıldığı TV programında eski aşkı aranjör Emrah Karaduman (30) ile 2,5 yıllık ilişkisinin ihanet nedeniyle bittiğini açıkladı. Karaduman’ın 2 yıl önce kendisini o zaman 14 yaşında olan Aleyna Tilki (16) ile aldattığını öne sürdü. Fulin’in bu açıklaması üzerine avukat Osman Taşdemir, İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Dilekçesinde “2 yıl önce 14 yaşında olan Aleyna Tilki’ye karşı ‘çocuğun cinsel istismarı’ suçunun işlendiği anlaşılmaktadır” denildi. Avukat Taşdemir’in dilekçesinde şu ifadeler yer aldı:“Aleyna’nın fiziksel olarak ‘yetişkin’ görünmesi kendisinin ‘çocuk’ olduğu gerçeğini değiştirmemektedir. ‘Çocuğun cinsel istismar’ suçunun tüm unsurlarının vücut bulduğu anlaşılmaktadır.” Aleyna Tilki fizik dersinden 100 aldıBakanlık tarafından küçük yaşı nedeniyle alkollü mekanlarda ve gece geç saatlerde sahneye çıkması yasaklanan popçu Aleyna Tilki, 100 tam puan aldığı fizik sınavı kağıdını paylaştı.'Cevapsız Çınlama' isimli şarkısı ile müzik dünyasında büyük bir çıkış yapan 16 yaşındaki Tilki, 'okulu bıraktı' haberleriyle gündeme gelmiş, ardından katıldığı etkinliklerde şimdilerde sahneleri bırakarak eğitim hayatına ağırlık verdiğini açıklamıştı.“Yazım kötü ama kusura bakmayın”Aleyna Tilki, 100 tam puan aldığı fizik sınav kağıdını sosyal medyadan paylaştı. Henüz lise öğrencisi olan genç popçu, Twitter'dan paylaştığı fotoğrafın altına, “Fizik dersinden 100 aldım, yazım çok kötü ama kusura bakmayın”  notunu düştü.
‘Cevapsız Çınlama’ isimli bir şarkı ile müzik dünyasına giren Aleyna Tilki, 'Renkli Sayfalar' programında söylediği sözler ile sosyal medyada gündem olmuştu.
Aleyna tilki 100 aldıŞarkıcı Fulin kimdir?Aleyna Tilki ile iddiaları anlatırken gözyaşlarını tutamayan Fulin, ilkokul eğitimiyle beraber müzik ve bale dersleri almaya başladı. 5 yaşında babasının hediye ettiği klavye ile müzik eğitimine başlayan şarkıcı aynı zamanda yüzücülük ve tenis etiğimi almaya başladı. Böylece spor onun için en az müzik kadar hayatının vazgeçilmez bir parçası oldu. İngilizce eğitim aldığı Adana Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya bölümünü kazanan ve okul yılları boyunca arkadaşlarıyla kurduğu amatör müzik gruplarında solistlik yapan şarkıcı, üniversite eğitimini başarıyla tamamlayarak mezun oldu ve ardından İstanbul Moda Akademisi’nde 2 sene moda tasarımı eğitimi aldı. Moda tasarımı sertifikasını da alan Fulin, aynı zamanda Tıp Fakültesi Farmakoloji ana bilim dalında yüksek lisans yapıyor.sen olsan bari indir İçindeki müzik aşkından hiç vazgeçemeyen ve uzun süredir söz yazan, beste yapan şarkıcının ünlü besteci ve aranjör Emrah Karaduman’la yolları kesişti ve ilk maxi single’ının çalışmalarına başladı. 2014 Mart ayında Arpej Yapım’la anlaşarak müzik sektörüne resmi olarak adımını attı.
Albüm sürecinde dans çalışmalarına hız veren genç ve güzel şarkıcı, ilk maxi single’ı “Firardayım” ve çıkış şarkısı “İçinden Oku” ile müzikseverlerle buluştu.Kaynak : ücretsiz müzik indir

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu