Samsun Haberim | Samsun Haber

Aleyna Tilki Cinsel İstismara Mı Uğradı?

Geçtiğimiz aylara çıktığı konserler ve yaşı ile damgasını vuran Aleyna Tilki cinsel istismara mı uğradı?

Aleyna Tilki Cinsel İstismara Mı Uğradı?
331 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Star TV ekranlarında yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' adlı televizyon programında şarkıcı Fulin Şingirik'in kullandığı sözler gündeme bomba gibi düştü. Fulin Şingirik'in aranjör sevgilisi Emrah Karaduman'ın, 14 yaşındayken Aleyna Tilki ile kendisini aldattığı yönündeki sözleri avukat Osman Taşdemir'i harekete geçirdi.
Avukat Osman Taşdemir 2 yıl öncesinde 14 yaşında olan Aleyna Tilki ile Emrah Karaduman'ın birlikteliğinin 'cinsel istismar' kapsamına girdiğini belirterek önemli bir adım attı.
Avukat Taşdemir “İki yıl önce Aleyna Tilki 14 yaşında olduğu için 'cinsel istismar' suçu işlenmiştir” diyerek 30 yaşındaki aranjör Emrah Karaduman hakkında İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.Peki ama Fulin Şingirik bu sözleri neden sarf etti?Fulin Şingirik bugün katıldığı 'Duymayan Kalmasın' programında gündeme ve kendine dair soruları yanıtladı. Sunuculuğunu Seren Serengil ve Deniz Akkaya'nın üstlendiği programda Şingirik'e aranjör Emrah Karaduman ile 2,5 yıl süren ilişkisinin neden bittiği de soruldu. Program sunucuları Fulin Şengirik'in vereceği bu yanıtı hiç beklemiyordu! İlişkisinin ihanet nedeni ile bittiğini vurgulayan Fulin Şengirik, bu ismin kamuoyu tarafından da bilindiğinin altını çizdi. Israrlara dayanamayan şarkıcı Fulin Şengirik, 2 yıl önce sevgilisi aranjör Emrah Karaduman'ın kendisini o zaman 14 yaşında olan Aleyna Tilki ile aldattığını öne sürdü.
Henüz konuyla ilgili olarak ne 16 yaşındaki Aleyna Tilki'den ve ailesinden, ne de aranjörü Emrah Karaduman'dan bir açıklama yapılmış değil. Bakalım önümüzdeki günlerde mahkeme koridorlarında neler yaşanacak?

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu