AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Teyyare’den açıklama

AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Teyyare, partisine atıfta bulundu. 'Samsun'da tarım bitmiş, hayvancılık bitmiş, işsizlik almış başını gidiyor, bu zatlar AK Parti'yi mi çok seviyor, Samsun'u mu çok seviyor' diyen Teyyare, AK Parti'deki bazı kişilerin çıkar ve menfaat kaygısına düştüğüne dikkati çekti.

BİZE KARŞI BİRLEŞTİLER

Samsun’da Samsun’a ve AK Parti’ye zarar verenlerin kendisine karşı birleştiklerini kaydederek, bunların hemen hemen hepsinin panik içeresinde olduğunu vurguladı.

KİBİR, GURUR VE BENCİLLİKTE SINIR TANIMIYORLAR

Samsun'un yatırım fakiri bir şehir olduğunu söylyen Teyyare, “Bu zatlar, AK Parti’yi mi çok seviyor? Samsunu mu çok seviyor? Yoksa bu zatlar da, çıkar ve menfaat kaygısına mı düştü? Samsun yatırım fakiri bir şehir, Samsun da işsizlik almış başını gidiyor, Samsun göç veriyor, Samsun da tarım bitmiş, Samsun da hayvancılık bitmiş, Samsun da küçük esnaf can çekişiyor.Samsun’un kaynakları hovardaca harcanıyor. Yetkililerden ses seda çıkmıyor. Siyasetçi kibir, gurur ve bencillikte sınır tanımıyor. Samsun sahipsiz, samsun yalnız. Samsun çaresiz. " dedi.

ŞEHRİMİZE SAHİP ÇIKMAYALIM MI?

Kensinin seçilmesinin ardından, çıkar peşinde koşan kişilerin saltanatının biteceğini söyleyen Teyyare, "Şimdi siz değerli hemşehrime soruyorum. Bizler şehrimize sahip çıkmayalım mı? Bizler hemşehrilerimizin yanında olmayalım mı? Bizler davamıza sahip çıkmayalım mı?Ne dersiniz? Doğruları söylemek ne zamandan beri suç oldu? Biz AK Parti samsun il başkanı seçilince bu zatların kurduğu saltanat bitecek, Samsun hak ettiklerine kavuşacak da, onun için bizlere karşılar.AK Parti samsun il başkanı olmamızı bundan dolayı istemiyorlar. Bu zatların oyununu bozmaya var mısınız?Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Selam ve dualarda buluşmak umuduyla, Hayırlı ve nurlu günler dikiyorum. Dava arkadaşlarımızı ve kadirşinas halkımıza saygılarımı arz ediyorum. " diye konuştu.

Bir cevap yazın