Samsun Haberim | Samsun Haber

AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Tayyare: “AK Parti için asıl tehlike AKP’li kenelerdir”

AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Teyyare, “Bizim Mücadelemiz; Ahmet Davutoğlu, Ali Babacan, Abdullah Gül vesairelerle değil, onlar zaten gemiyi terk ettiler” dedi.  

AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Tayyare: “AK Parti için asıl tehlike AKP’li kenelerdir”
175 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Bizim mücadelemiz, Ahmet Davutoğlu, Ali Babacan, Abdullah Gül vesairelerle değil diyen AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Teyyare, “Onlar zaten gemiyi terk ettiler” dedi.  

Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Teyyare, "Ahmet Davutoğlu sahaya çıktı. Kimlerle ne yapacak, kimlerle işbirliğine girecek, kimlerin koltuk altına sığınacak, kimden destek isteyecek, kimler destek verecek göreceğiz. Bu meydan er meydanıdır. Reisin karşısına çıkmaya cesaret edebildiğine göre güvendiği bir yer var demektir. Bu zatı muhtereme kötü söz söyleyerek günaha girmeye gerek yok. Hakarete gerek yok. Küfre gerek yok. Ne kadar boş olduğunu bu zatı muhtereme ve bu Cenab’a göstermek boynumuzun borcudur. Bu zatları kimse adam yerine koymazken, reis ellerinden tuttu yüceltti. Reisin gücü ile bir yerlere geldiler. Şimdi güya Reise rakip olduklarını sanıyorlar. Millet isterse olur, milletin istemediği hiç bir şeyin olmayacağını, milletin reisini bunlara tercih etmediğini İnşallah en kısa zamanda görecekler. " dedi.

BU AZİZ MİLLET İHANETE PRİM VERMEZ 

Teyyare, "Türkiye’de parti mezarlığında bunlar gibi,  ismi tabelada kalmış çok parti var. Gitsinler baksınlar isimleri esameleri okunuyor mu? Bunlarda yok olmaya mahkumlar. İhaneti milletimiz affetmez. Bu aziz millet ihanete prim vermez. Bu Dava ümmet davasıdır. Bunu bilmek, bunu hazmetmek ve bu duyarlılıkla davaya hizmet etmek gerekir. Dava adamı olmayanlar bunu anlayamaz. Çıkar, menfaat ve makam derdinde olanlarda anlayamaz. Ak Parti Davasına zarar veren bu kenelerden bu davayı kurtararak, yolumuza daha sağlıklı gitmek zorundayız. Açık yaradan zarar gelmez. Ahmet Davutoğlu ve yanındakiler, Ak Parti için açık yaradır. Ahmet Davutoğlu ve yanındakilerinin gerçek yüzlerini milletimize göstermek için bizlerin daha çok çalışması lazım. Bizim daha özverili çalışarak, milletimize bunların niyetlerinin vatan, millet, ülke ve bayrak olmadığını göstermek, bunların asıl gayesinin davaya zarar vermek, davayı engellemek olduğunu göstermek görevimiz olmalıdır. Küfürle, hakaretle ve karalama yaparak bu işler olmaz, bizlere de yakışmaz. " diye konuştu.

BİZLER PAZAR’A KADAR DEĞİL, MEZARA KADAR REİSÇİYİZ. 

Mehmet Teyyare, "Reis nerede, biz oradayız. Reisle yola çıktık. Reisle yolculuğumuz son bulur. Reis istediği müddetçe biz bu Dava’ya hizmet etmeye devam edeceğiz. Bizim asıl sorunumuz Ak Parti Davasına hizmet ediyormuş görüntüsü içinde olan, Ak Parti içindeki AKP’li KENE’lerdir. " dedi.

AK PARTİ İÇİN ASIL TEHLİKE AKP’Lİ KENELERDİR.

Teyyare, "Biz bu menfaat ve çıkar hastalığını tedavi edemezsek, işte o zaman, Ak Parti Davası millet nezdinde büyük sıkıntılara düşebilir. Bizler , AKP’li Kenelerden Al Parti’yi kurtulmak için apansız mücadele etmek zorundayız. Çok Kıymetli Dava Arkadaşlarım, 60 yaşında bir Kardeşiniz olarak yola çıkış gayemizi özetledim. Bizler  ve Sizlerin Davamıza neden daha çok sahip çıkmak zorunda olduğumuzu, sizlere izah etmeye çalıştım. Sahayı boş bulan hain ve Keneler davamıza saldırıyor. Keneler içerden, Hainler dışarıdan. Bizler boş mu duralım? Kenelerin ve Hainlerin Hedefleri belli. Ak Parti Davasını yok etmek. Reisimizi güçsüz bırakmak. Bizler Reisimiz ve Davamız için sahalardayız. Bizler o Kenelerin her daim enselerinde olacağız. Bizden kurtulamayacaklar. Bizim varlığımız onların uykularını kaçıracak, Keneler istemeseler bile,  Ak Partiyi terk etmek zorunda kalacaklar. Ak Partili Dava Arkadaşlarımıza bir kez daha soruyorum. Bu kutlu Mücadelede bizimle misiniz? Saygıdeğer halkımıza soruyorum. Bizimle misiniz? Rabbim birlik ve kardeşliğimizi daim eylesin. " diyerek sözlerini bitirdi.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu