Samsun Haberim | Samsun Haber

Adana’da Takside Kokain Alemi!

Adana'da bir taksi şoförünün uyuşturucu ticareti yaptığı istihbaratını alan narkotik ekipleri, müşteri kılığında bindikleri takside şüpheliyle bir süre sohbet ettikten sonra kokain pazarlığı başladı. Şoförü uyuşturucu satmak üzereyken suçüstü yakalayan ekipler 31 yakındaki Ergün A.'yı göz altına aldı.

Adana’da Takside Kokain Alemi!
219 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

Adana Uyuşturucu Suçları ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri plakasını daha önceden tespit ettikleri şüpheli aracı bir süre takip ettiler. Ardından narkotik ekiplerinden bir kadın ve bir erkek polis taksiye binerek şoförle bir süre sohbet ettiler.
Müşterilerin gerçekte polis olduğunu anlamayan taksi sürücüsü 31 yaşındaki Ergün A., sohbetin devamında müşteri kılığındaki polis memurlarına uyuşturucu madde satmak istedi. Pazarlık başlar başlamaz taksi sürücüsüne suçüstü yapan ekipler, araç içerisinde yaptıkları aramada 250 gram kokain maddesine rastladı. Taksi içerisinde uyuşturucu ticareti yaparken suçüstü yakalanan 31 yaşındaki zanlı, götürüldüğü emniyet müdürlüğünün ardından sevk edildiği mahkemece tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu