Samsun Haberim | Samsun Haber

1930 Bafraspor basına kahvaltı verdi

1930 Bafraspor Bafra'da görev yapan basın mensuplarına bir kahvaltı verdi. Bafra Öğretmenevi'ndeki kahvatı 25 Aralık Pazar günü, saat 10'0'da Bafra Öğretmenevi'nde gerçekleşti.

1930 Bafraspor basına kahvaltı verdi
254 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

1930 Bafraspor Bafra'da görev yapan basın mensuplarına bir kahvaltı verdi. Bafra Öğretmenevi'ndeki kahvatı 25 Aralık Pazar günü, saat 10'0'da Bafra Öğretmenevi'nde gerçekleşti.SAMSUN HABER – Kahvaltı sonrası Bafra Öğretmenevi Lokali'nde basın mensuplarıyla içien çaylarla, 1930 Bafraspor'un aynı gün rakibi Termespor ile Bafra eski şehir stadında oynanacak maç ve takımın yaşadığı bazı sorunlar masaya yatırıldı.
1930 Bafraspor Başkanı Fatih Yıldız, As Başkan Ramazan Güngör ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplntıda kulübün içinde bulunduğu durumlar görüşülüp çözümyolları hakkında basınla karşılıklı görüş alış-verişinde bulunuldu.
1930 Bafraspor Kulübü Başkanı Fatih Yıldız, takımın 8 maçı galip bitirip çok önemlive seri galibiyetlere imza attığını belirtti. Termespor ile oynanacak 9. maçtan da galibiyetle ayrılmayı hedeflediklerini söyleyen başkan Yıldız, Bafra Basını ile karşılıklı diyaloglara bu açıdan büyük önem verdiklerini söyledi.
Basın mensupları da yaşanan sorunların basınla yapılacak istişarelerle çözüme kavuşabileceğini ve ortak bir işbirliğiyle bu sorunlara çözüm bulmaya çalışılacağını dile getirdiler.
Bu güzel istek ve temenniler ne yazık ki Termespor maçında gerçekleşedi ve 1930 Bafraspor evinde 0-1 mağlup olarak çok önemli 3 puandan oldu. Sürekli yağmur altında ve bozulmuş bir zeminde mcadele eden her 2 takım da özveriyle mücadele etse de kazanan Termespor oldu.
Böylece Bafra ekibi 25 puanda kalırken rakibi Termespor 27 olan puanın 30 puana; lider olan Atakum Belediyespor ise İlkadım Yabancılar Pazarını 2-1 mağlup ederek, puanını 33'e yükseltti.
1930 Bafraspor Başkanı Fatih Yıldız ligde her türlü sonucun alınabileceğini ve artık gelişmelere göre hareket edeceklerini söyledi. Takımın 8 maç gibi önemlibir seri galibiyete imza atmasının da asla küçümsenemeyeceğini ifade eden başkan Fatih Yıldız kendilerine maddi ve manevi destek veren herkese teşekkür etti.
Termespor maçından sonra alınan 0-1' lik mağlubiyet gerek taraftarları gerek yönetmi gerekse de futbolcuları oldukça üzdü. Bu arad Terme2den az sayıda izleyicicn geldiği dikkat çekti.
Maç esnasında oyunun atmosferinden zaman zaman sertlikler yaşansa da maç sonunda ev sahibi 1930 Bafraspor'un centilmen taraftarları rakip ve komşu ilçe takımı Termespor'u alkılarla kutlayıp yeşil sahalarda ender görülen bir futbol örneği yaşattılar.
Oktay ZERRİN- Bafra
 

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu