Samsun Haberim | Samsun Haber

19 Mayıs Belediyespor’dan Özel Harekat’a

19 Mayıs Belediyespor'da kaleci olarak görev yapan Onur Güven, girdiği özel harekat polisliği sınavını kazanarak 19 Mayıs Belediyespor'a büyük bir gurur yaşattı.

19 Mayıs Belediyespor’dan Özel Harekat’a
154 views
27 Aralık 2019 - 3:05
Kanal Nok

19 Mayıs Belediyespor'un başarılı file bekçisi Onur Güven, girdiği Polis Özel Harekat sınavını kazanarak eğitim görmek için Ankara’ya gitti.
3 sezondur 19 Mayıs Belediye Sporun kaleciliğini ve kaleci antrenörlüğünü yapan Onur Güven’e 19 Mayıs Belediye Spor Kulübü başkanı Osman Topaloğlu’nun adına, 19 Mayıs Belediye Spor kulübü yöneticisi Kemal Barış tarafından plaket taktim edildi.Barış'tan tebrikBaşarılı file bekçisi Onur Güven’i 3 sezondur verdiği hizmetlerden dolayı tebrik eden Kemal Barış; ‘’ 19 Mayıs Belediye Başkanımız ve aynı zamanda 19 Mayıs Belediye Spor Kulüp Başkanımız Sayın Osman Topaloğlu’nun adına, futbol kulübümüze verdiğin desteklerden dolayı teşekkür ediyor ve bu plaketi taktim ediyorum.  Yeni görevinde başarılar diliyorum ve 15 Temmuz şehidimiz Ömer Halisdemir gibi bir vatan evladı olmanı temenni ediyorum.’’ dedi.
Başarılı file bekçisi Onur Güven ise konuşmasında; ‘’ 3 sezondur 19 Mayıs Belediye Sporda görev almaktan gurur duyuyorum. Elimizden geldiğinde bu takım için bir şeyler yapmaya çalıştık. Bundan sonra da ülkemiz için, vatanımız için çalışmaya devam edeceğiz.’’ dedi.

Her hakkı saklıdır | Nok Medya Grubu