Hanife Ali Aşkı
Hanife Ali Aşkı

Zuhal Topal Hanife Ali ile sarmaş dolaş

Ekranların ilgiyle takip edilen evlilik programı Zuhal Topal’la programının gelin adayı Hanife, yeni aşkı Ali ile sarmaş dolaş fotoğraflar paylaştı.

Zuhal Topalla izdivaç programının en gözde gelin adaylarından olan Hanife, gün geçmiyor ki adı yeni bir aşk ile anılmasın. Zuhal Topal’la programında Hanife ile Ali’nin gizli aşkları ortaya çıkınca yer yerinden oynadı. Sarmaş dolaş çekindikleri fotoğraflar sosyal medyada büyük ses getirince gözler gelin adayından gelecek açıklamaya çevrildi.

HANİFE İLE ALİ’NİN GİZLİ AŞKI

Televizyon ekranlarının izlenme rekorları kıran izdivaç programı Zuhal Topal’la Hanife ve Ali’nin yaşadıkları gizli aşkın ortaya çıkması sonucunda gündem bir anda değişti . İnternette sarmaş dolaş fotoğrafları yayınlanan iki aşığın yakın takipçileri konuya açıklık getirilmesini istedi. Geçtiğimiz günlerde Serkan’dan ayrılan Hanife, şimdi Ali ile birlikte olduğunu açıkladı.

HANİFE’NİN YENİ AŞKI ALİ

Zuhal Topal’la izdivaç programının gelin adayı Hanife, Serkan ile ilgili konularda tepkilerine devam ederken Serkan’ı Geçtiğimiz günlerde korurken şimdilerde ayrılığının ardından, yeni aşkının Ali olduğunu açıkladığı. Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşılan sarmaş dolaş resimleri büyük yankı uyandırdı Hanife ile Ali’nin çekilen samimi görüntülerini gören Zuhal Topal izleyicileri programın yalan olduğunu ve Hanife’nin canlı yayında oynadığını iddia ederken görüntüleri gören bir takipçinin yorumları dikkatleri üzerine çekti.

HANİFE İNSANLARA KÖTÜ ÖRNEK

Bu görüntüleri gören bir takipçinin yorumu şöyle, ‘‘Aşık olacağım diye dolaşmadığı erkek kalmadı. Bir de sözde kapalı. Arkadaşlık adı altında sırnaşmadığı erkek kalmayacak. Burdan evlenemeyecek dışardan evlenir mi muamma. İnsanlara kötü örneksin.” sözleriyle yorumda bulundu. Hanife’nin bu görüntülere ne diyeceği, takipçilerinin sözlerine ne cevap vereceği şimdiden merak konusu.

loading...

Gözden Geçirebilirsiniz

Evleneceksen Gel Solmaz Kaan’la Nurullah’ı birbirine düşürdü

Evleneceksen Gel isimli izdivaç programında yine Solmaz'dan dolayı ortalık karıştı. 16 Ocak Pazartesi (bugün) yayınlanan son bölümde Solmaz Kaan'la yemeğe çıktı. Solmaz ile Kaan'ın yemeğe çıktığını duyan Nurullah ise bu duruma büyük tepki gösterdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir