kpss tercih sonuçları
kpss tercih sonuçları

KPSS Tercih Sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı

2017 Kpss sonuçları açıklandı. binlerce adayın işe girebilmek maksadıyla girdiği ve sonucunu merakla beklediği tercih sonuçları nihayet açıklandı. açıklanan tercih sonuçlarına sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ösym tarafından yapılan açıklamaya göre 2016 yılında yapılan tercih sonuçları açıklanmıştı. tercih yapan adayların sonuçlarını öğrenmek için ösym nin sitesine girerek sonuçlarını Tc kimlik numara ve şifreleri ile öğrenebilirler.

Kpss 2016/2 yapılan sınav akabinde yapılan tercih sonuçları açıklanmıştır. Tercih işleminde bulunan adaylar sonuçlarını öğrenebilirler. Sınav sonuçlarını öğrenmek için gireceğiniz adres https://sonuc.osym.gov.tr/

Tercih işlem sonuçlarına bakan adaylardan bir kadroya atanan adaylar daha önceden ilan edilen tarih aralığında kuruma başvuracak. Herhangi bir kadroya yerleştirilemediniz sonucu ile karşılaşan adaylar atanamamış demektir.

KPSS 2016/2 TERCİH SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

loading...

Gözden Geçirebilirsiniz

AÖF sınav soru ve cevapları ne zaman yayınlanacak

Açıköğretim AÖF soru ve cevapları açıklandı mı?

Üniversite eğitimine Açıköğretim fakültesinden yani AÖF'den devam eden öğrenciler dün ve bugün Güz dönemi dönem sonu sınavlarına giriyorlar. AÖF öğrencileri, sınav sonrasında soru ve cevaplarının yayınlanmasını bekleyecekler. Şimdiden öğrenciler ve aileleri AÖF soru ve cevapları yayınlandı mı? diye merak ediyor. Peki AÖF soru ve cevapları ne zaman yayınlanacak?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir