hanife
hanife

Hanife programa çıkmadı! Zuhal Topal’da Hanife nerede?

İzdivaç programının en çok tartışılan gelin adayı hiç kuşkusuz ki Hanife… Uzun süredir programda koca arayan, ancak kendisine gelen talipleri bir bir gönderen Hanife’nin durumu amacından saparak bir magazin figürü haline geldi.

HANİFE 3 KEZ BİRKAN’IN EVİNE GİTMİŞ

Birkan’ın annesi Songül hanımın programa gelerek Hanife ile tartışmasından sonra programlara çıkmayan Hanife ortalarda yok. Birkan’ın annesi Songül hanım Hanife’nin 3 kez Birkan’ın evine gittiğini ifade etti.

HANİFE BİRKAN’A BANA TALİP GEL DEDİ

Canlı yayındaki tartışmalar sürerken damat adayı Birkan’ın Soner’e soru yöneltmesi üzerine Soner de, “Hanife Birkan’dan hoşlandığını söyleyerek Birkan’a ‘neden bana talip gelmiyorsun’ dedi” dedi. Hanife ise bu suçlamayı reddetti ve Soner ile Birkan’ın yalan söylediğini söyledi.

HANİFE ANNESİNİN BAĞLANMASINI İSTEDİ

Birkan’ın annesinin programa gelip Hanife’nin üzerine gelmesi üzerine Hanife, “Burada veli toplantısı olduğunu bilsem ben de annemi çağırırdım. Annemin yayına katılmasını istiyorum, telefonla bağlayın” dedi.

CANLI YAYINDA BİRBİRLERİNE GİRMİŞLERDİ

Programın geçtiğimiz günlerde yayınlanan bölümünde daha önce yatak görüntüleri çıkan damat adayı Birkan ve annesiyle sert bir tartışma yaşayan Hanife, o günden sonra ortalardan kayboldu.

“KENDİSİNE TALİP OLMAMI İSTEDİ”

Birkan canlı yayında Hanife ile ilgili “Kendisine talip olmamı istedi” şeklinde bir ifade kullanmıştı.

“ESMİRA HER GÜN SİZE GELİYOR”

Bu sözler karşısında bir hayli sinirlenen Hanife ise, “Esmira her gün size geliyor. Bunu çok iyi biliyorum” sözleriyle karşılık vermişti.

loading...

Gözden Geçirebilirsiniz

Evleneceksen Gel Solmaz Kaan’la Nurullah’ı birbirine düşürdü

Evleneceksen Gel isimli izdivaç programında yine Solmaz'dan dolayı ortalık karıştı. 16 Ocak Pazartesi (bugün) yayınlanan son bölümde Solmaz Kaan'la yemeğe çıktı. Solmaz ile Kaan'ın yemeğe çıktığını duyan Nurullah ise bu duruma büyük tepki gösterdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir