Editörün Seçtikleri

Alanında uzman editör ekibimizin Samsun Haber sitemizin değerli haber okurları için seçtiği özel haberleri bu kategori altında topluyoruz. Editörlerin seçtiği haberleri bu haber kategorisinden takip edebilirsiniz.

Açıköğretim AÖF soru ve cevapları açıklandı mı?

AÖF sınav soru ve cevapları ne zaman yayınlanacak

Üniversite eğitimine Açıköğretim fakültesinden yani AÖF'den devam eden öğrenciler dün ve bugün Güz dönemi dönem sonu sınavlarına giriyorlar. AÖF öğrencileri, sınav sonrasında soru ve cevaplarının yayınlanmasını bekleyecekler. Şimdiden öğrenciler ve aileleri AÖF soru ve cevapları yayınlandı mı? diye merak ediyor. Peki AÖF soru ve cevapları ne zaman yayınlanacak?

Yazının devamı »

Emekli promosyonları ne zaman yatacak? Emekliye ikramiye ödemesi

Emekli promosyonları ne zaman yatacak? Emekliye ikramiye ödemesi

2017 emekli promosyonları ne zaman yatacak? Emekliye promosyon ücreti ne zaman ödenir? 11 milyon emekliyi ilgilendiren promosyonla ilgili son dakika gelişmesi! 15 Ocak Pazar günü itibariyle milyonlarca emekli, emekli promosyon ücretlerini ve detaylarını merak ediyor. Emekli insanlarımızı fazlasıyla bekleten bu sorulara istinaden Emeklilere promosyon ücretinde 3 aydır yaşanan tüm gelişmeler haberimizde...

Yazının devamı »

İstanbul’da kar yağışı ne kadar sürecek? – Hava durumu ve son dakika uyarısı!

kar yağışı ne zaman bitecek - hava durumu

Tüm Türkiye'de beklenen kar yağışı İstanbul başta olmak üzere yurdun çeşitli şehirlerinde başladı. Kar yağışı kısa sürede yurt genelinde birçok şehri etkisi altına aldı. Vatandaşların aklına ise ''Kar yağışı ne kadar sürecek?'' sorusu gelmeye başlarken internette ise İstanbul hava durumu aratılmaya başladı. İstanbul'da hava durumu nasıl olacak? ve kar yağışı ne kadar sürecek? Meteorolojiden gelecek yeni uyarılar ve hava durumu haberimizde.

Yazının devamı »