Fethi Sekin
Fethi Sekin

Elazığ’a Şehit Ateşi düştü! Fethi Sekin İzmir’de şehit oldu

İzmir’in Bayraklı ilçesindeki İzmir Adliyesi girişindeki polis noktasında şüphelenerek durdurduğu bombalı aracın içindeki alçaklar tarafından ateş açılması sonucu şehit olan Elazığlı Polis Memuru Fethi Sekin‘in daha büyük katliamı şehit olma pahasına önlediği ortaya çıktı.

Fethi Polis‘in teröristleri fark etmesi üzerine çatışma çıktı, ardından bomba yüklü araç patlatıldı ve teröristler adliye binasına sızmaya çalıştı.

2 TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ

Fethi Polis’in ardından İzmir polisi de teröristlerle çatışmaya girdi, kısa süre içinde 2 terörist öldürüldü.

ŞEHİT FETHİ POLİS KATLİAMI ÖNLEDİ

Bombalı araçla dikkat dağıtarak kalaşnikoflarla adliyede katliam yapmak isteyen teröristlerin yapmak istediği büyük katliamı, teröristleri ilk fark eden ve çatışmaya giren, ardından çıkan çatışmada şehit düşen Fethi Sekin adlı kahraman polisimiz önledi.

2. BOMBALI ARAÇ İMHA EDİLDİ

İzmir Valisi Erol Ayyıldız saldırı sonrası yaptığı açıklamada, “Bir araç daha tespit edildi, o da kontrollü şekilde patlatıldı. Teröristlere ait olduğunu değerlendiriyoruz. Riske girmeden arkadaşlar patlatarak ihtimal dahilinde de olmuş olsa bu tehlikeyi bertaraf etti” dedi.

loading...

Gözden Geçirebilirsiniz

MALATYA-SU-KESİNTİSİ-SORGULAMA

Malatya’nın 53 mahallesinde 45 gece sular kesilecek!

Malatya'da yaklaşık 7 aydır belli aralıklarla yaşanan su kesintileri Malatyalıları bıktırdı. Son olarak MASKİ'den yapılan açıklamayla 53 mahallede 45 gün boyunca her gece suların kesileceğini öğrenen Malatyalılar, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır'dan konuyla ilgili özel mesai bekliyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir