GÜNDEM
Giriş Tarihi : 25-01-2019 13:40   Güncelleme : 25-01-2019 13:40

Başkan Erdoğan Tok, tebrik ziyaretlerini kabul ediyor

İlkadım Belediye Başkanı ve AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman ve Yönetimini ağırladı

Başkan Erdoğan Tok, tebrik ziyaretlerini kabul ediyor

İlkadım Belediye Başkanı ve AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman ve Yönetimini ağırladı.

Cumhur İttifakı Adayı Tok, ziyarette gençlerin siyasetteki önemine vurgu yaparken; “Gençlik kollarımıza ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyor ve gençlerimizin siyasetteki varlığını her daim önemsiyor ve destekliyoruz” dedi.

TOK, “AK PARTİ TEŞKİLATININ HER KADEMESİ ÇOK GÜÇLÜ”

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adaylığının açıklanmasından sonra hayırlı olsun ziyaretlerini kabul eden Başkan Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman ve genç partilileri ağırladı. AK Parti Teşkilatının her kademesi çok güçlü olmasının 31 Mart Mahalli Seçimlerinde ve Ülke yönetiminde çok önemli olduğunu belirten Başkan Tok; “Halkın siyasi beklenti ve görüşlerini dinamik tutmanın bir partinin önceliği olduğunu, bunu başarmak için de gençlik kollarından tutun en üst düzeye kadar birlik ve beraberlik içerisinde olmasına bağlıdır” dedi.

https://www.youtube.com/watch?v=mJXkGIIdr1Y&feature=youtu.be
NELER SÖYLENDİ?
@
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA